Palnik gazowy z patelnią zestaw 120

8 980,00 zł Brutto
7 300,81 zł netto

Duży zestaw grillowy z patelnią Muurikka do gotowania na świeżym powietrzu dla większej grupy osób, zwłaszcza na imprezach plenerowych. Zawiera palnik gazowy ?60 cm (3 pierścienie) z osłoną przeciwwiatrową, patelnię na żar ?118 cm (ze stali gorącowalcowanej), trójnożny stojak, przewód gazowy z reduktorem, tłuszcz w tubce do smażenia i konserwacji oraz ochronny pokrowiec.

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: ok. 2-3 tygodnie

0 sztuk

Palnik gazowy z patelnią zestaw 120 do gotowania na świeżym powietrzu dla większej grupy osób, sprawdza się także na rodzinnych imprezach.

W zestawie znajduje się wielka patelnia na żar (ze stali gorącowalcowanej) o średnicy 118 cm oraz tłuszcz w tubie do smażenia potraw lub konserwacji patelni. W głębokiej patelni z łatwością można przyrządzić dania mięsne, rybne i wegetariańskie. Uchwyty pozwalają łatwo przenosić patelnię.

Palnik gazowy o średnicy 60 cm z regulowaną mocą ma 3 pierścienie i oddzielne zawory, co pozwala na równomierne i szybkie nagrzewanie dużej patelni. Stalowa osłona przeciwwiatrowa chroni przed dużymi podmuchami wiatru i nie pozwala zgasić płomienia.

Dwa stoliki boczne z drewna sosnowego po obróbce termicznej zapewniają komfortową przestrzeń roboczą, potrzebną przy gotowaniu dużych porcji.

Patelnie Muurikka pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, które nie kapią na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Wysokie nóżki (gwintowane) sprawiają, że grill znajduje się na odpowiedniej wysokości (70 cm), zapewniającej komfort podczas gotowania.

Czyszczenie grilla ogranicza się jedynie do umycia patelni, jest więc proste i zajmuje bardzo mało czasu.

Palnik gazowy z patelnią zestaw 120 zawiera:

  • palnik gazowy z osłoną przeciwwiatrową o średnicy 60 cm z nóżkami, moc 21 kW
  • patelnię na żar ze stali gorącowalcowanej o średnicy 118 cm
  • tłuszcz w tubie do smażenia i konserwacji
  • dwa boczne stoliki
  • wąż przyłączeniowy z reduktorem
  • pokrowiec ochronny

MU- PATELNIA 120 D-600
Nowy produkt

Cechy produktu

Waga
57 kg
Średnica palnika
60 cm
Średnica patelni
118 cm
Moc palnika gazowego
21 kW

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii