• Wyprzedaż!

Podgrzewacz 30

1 048,00 zł
Zniżka 472,00 zł
576,00 zł Brutto
468,29 zł netto

Używając tego niewielkiego, ale doskonale uformowanego stołowego podgrzewacza, utrzymasz jedzenie w cieple nawet w chłodne wieczory. Podgrzewacz wykonany ze stali żaroodpornej o średnicy 30 cm jest ogrzewany węglem drzewnym z OFYR.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

1 sztuk

OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. OFYR ułatwia nam życie nawet po zakończeniu posiłku. Czyszczenie polega po prostu na zeskrobaniu resztek jedzenia i oleju prosto w ogień i przetarciu płyty wilgotną szmatką. Po wystygnięciu popiołu można go usunąć szufelką i szczotką, a OFYR będzie gotowy do ponownego użycia.

Surowość designu OFYR oznacza, że nawet gdy nie jest używany, wpisuje się w scenerię niczym piękna nowoczesna rzeźba. Po rozpaleniu ognia rzeźba zamieni się w niesamowitą misę ognia, emanującą ciepłem i tworzącą miejsce spotkań, wokół którego mogą się zbierać przyjaciele i rodzina.

Największymi zaletami OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz i jest łatwa w utrzymaniu. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła.

OF-PODGRZEWACZ 30

Cechy produktu

Materiał
stal powlekana
Waga
+/- 5,4 kg
Szerokość
30 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również