Promocje

Promocje

Nowe produkty

Nowe produkty
Metody płatności

Grille Muurikka zalety

PROSTA I FUNKCJONALNA

Grille Muurikka pochodzą z Findlandii, której mieszkańcy cenią sobie komfort użytkowania, prostotę i funkcjonalność. Są więc zaprojektowane tak, że ich obsługa to czysta przyjemność – nie sprawiają najmniejszych kłopotów osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z kuchnią grillową, jednocześnie spełniając oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych kucharzy. Prosta budowa i solidne wykonanie są gwarancją niezawodności.

Grille Muurikka zalety

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI KULINARNE

Niekwestionowaną przewagą grilli Muurikka nad innymi grillami jest to, że pozwalają one przygotować niezliczoną ilość różnego rodzaju potraw. Chińszczyzna z grilla, naleśniki, placki? Żaden problem! Możliwości zwykłych grilli są w tej kwestii bardzo ograniczone, natomiast dzięki patelni zastosowanej w Muurice, a także dodatkowym akcesoriom, każdy może zamienić się w kulinarnego wirtuoza.

Grille Muurikka zalety

ZDROWE GRILLOWANIE

Wyjątkowość grilli Muurikka to zasługa patelni, podgrzewanej palnikiem. Podczas grillowania potrawy nie mają kontaktu z ogniem – koniec z uciążliwym tłuszczem kapiącym prosto na ruszt i spadającymi kawałkami jedzenia! Grillując z Muurikką, mamy pewność, że nie wdychamy toksycznych związków chemicznych, wydzielających się ze spalanego tłuszczu.

Grille Muurikka zalety

SOCZYSTE I AROMATYCZNE POTRAWY

Grillowanie z Muurikką jest smaczne i zdrowe. Wszystkie przyrządzane na specjalnej patelni potrawy są soczyste i miękkie, ponieważ zanurzone są we własnym sosie, niosącym ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Pieczeń z grilla już nigdy nie będzie sucha!

Grille Muurikka zalety

BŁYSKAWICZNE CZYSZCZENIE

Koniec z czasochłonnym czyszczeniem grilla! Z Muurikką grillujemy na patelni, dzięki której nigdy nie zabrudzimy palnika. Muurikki nie dotyczy więc problem uciążliwego osadu z tłuszczu i resztek jedzenia – jak w przypadku każdego zwykłego grilla. Po skończonym grillowaniu czyścimy jedynie patelnię, co zajmuje tylko chwilę.

Grille Muurikka zalety