Promocje

Promocje

Nowe produkty

Nowe produkty
Metody płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewem tradycyjnym na konto

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu Godkowie Grille, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Dane do przelewów:

GODKOWIE Beata Godek
ul. Dworcowa 3
43-520 Chybie
PKOBP: 51 1020 1390 0000 6602 0179 7331
W tytule proszę podać nr zamówienia


Za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Nasze transakcje elektroniczne realizujemy przy współpracy z serwisem Przelewy24 (przelewy i przekazy bankowe, karty płatnicze: Visa, Mastercard; Blik, SkyCash).

Kanały płatności obsługiwane przez serwis Przelewy24:

Przelewy24 - kanały płatności


Płatność gotówką przy odbiorze (za pobraniem)

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w naszym sklepie stacjonarnym gdy wybrano formę odbioru osobistego.


Ceny w sklepie

Wszystkie ceny towarów zamieszczone w sklepie internetowym Godkowie Grille:

  • podawane są w złotych polskich,
  • zawierają podatek VAT,
  • zawarty w cenie podatek VAT zobaczyć można w koszyku płatności,
  • nie zawierają informacji dotyczących kosztów dostawy.

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili otrzymania przez Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży lub wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.


Bezpieczeństwo płatności

security Płatności w sklepie Godkowie Grille dokonywane są poprzez bezpieczny, szyfrowany protokół "https" uniemożliwiający ingerencję osób trzecich w ten proces. Klient łączy się bezpośrednio szyfrowanym, bezpiecznym łączem z serwerem płatności - po jej dokonaniu jest przekierowywany na stronę sklepu.