Deski do krojenia Zestaw OA-CB-SET-4

760,00 zł Brutto
617,89 zł netto

Ten zestaw zawiera 4 wysokiej jakości deski do krojenia OFYR, wykonane z drewna tekowego. Doskonale zapewniają powierzchnię do przygotowywania posiłków przed lub w trakcie gotowania na świeżym powietrzu. Deski posiadają antybakteryjną warstwę ochronną, dzięki czemu są bardziej higieniczne i odpowiednie do kontaktu z żywnością i przygotowywania posiłków. Zestaw 4 desek jest wyposażony w praktyczny stojak, który ułatwia przechowywanie lub eksponowanie w kuchni (outdoorowej).

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: ok. 2-3 tygodnie

-1 sztuk

Ten zestaw zawiera 4 wysokiej jakości deski do krojenia OFYR, wykonane z drewna tekowego. Doskonale zapewniają powierzchnię do przygotowywania posiłków przed lub w trakcie gotowania na świeżym powietrzu. Deski posiadają antybakteryjną warstwę ochronną, dzięki czemu są bardziej higieniczne i odpowiednie do kontaktu z żywnością i przygotowywania posiłków. Zestaw 4 desek jest wyposażony w praktyczny stojak, który ułatwia przechowywanie lub eksponowanie w kuchni (outdoorowej).

  • Zestaw 4 desek ze stojakiem
  • Antybakteryjna warstwa ochronna sprawia, że deski do krojenia są bardziej higieniczne, łatwiejsze w czyszczeniu i odpowiednie do przygotowywania posiłków
  • Deski należy czyścić ręcznie po każdym użyciu
  • Po użyciu przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu (unikać szuflad i szafek)
  • Deski mogą również służyć do serwowania potraw
  • Wymiary deski: 34 x 21,6 x 1,8 cm
OF-OA-CB-SET-4

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również