Stół eukaliptusowy XLarge Big Green Egg 127631

5 139,00 zł Brutto
4 178,05 zł netto

Ten ręcznie robiony stół jest wykonany z litych desek z twardego drewna eukaliptusowego, trwałego gatunku drewna o pięknym wyglądzie. Stół z drewna eukaliptusowego pozwala zmienić Big Green Egg w kompleksową kuchnię na świeżym powietrzu z dużą ilością miejsca na akcesoria i naczynia. 

Ilość

2 sztuk

Lubisz naturalny styl w swoim ogrodzie i szukasz pięknego stołu Big Green Egg, który będzie do niego pasował? Każdy stół z drewna eukaliptusowego jest niepowtarzalny dzięki naturalnemu usłojeniu i odmiennym odcieniom barwy. Ten ręcznie robiony stół jest wykonany z litych desek z twardego drewna eukaliptusowego, trwałego gatunku drewna o pięknym wyglądzie. Stół z drewna eukaliptusowego pozwala zmienić Big Green Egg w kompleksową kuchnię na świeżym powietrzu z dużą ilością miejsca na akcesoria i naczynia. 

Piękny, zrównoważony materiał
Stół wykonany jest z litego drewna eukaliptusowego z certyfikatem FSC.

Duża powierzchnia
Przygotowywanie w kuchni na świeżym powietrzu właśnie stało się łatwiejsze. Stół eukaliptusowy zapewnia ogromną ilość miejsca do przygotowywania, odpoczywania i wykańczania potrawy. Można nawet dostosować stół, dodając haczyki na przybory kuchenne.

Trwałość
Stoły z eukaliptusa zostały poddane obróbce, aby zapewnić ich trwałość tak długo, jak to możliwe, w każdych warunkach pogodowych. Gdy będziesz o niego dbać, powinien wystarczyć na całe życie. Aby uzyskać dodatkową warstwę ochrony, rozważ zakup jednego z dostępnych pokrowców. 

Zawsze umieszczaj EGGa na podstawie Table Nest, aby zapewnić właściwą cyrkulację powietrza.
Stół nie zawiera EGGa, podstawy pod Egga Table Nest ani kółek (Caster Kit).

  • XLarge 127631
  • Large 127624

BGE 127631

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także