Szafka do rozbudowy Expansion Cabinet (122247)

5 867,00 zł Brutto
4 769,92 zł netto

Rozbuduj swoją kuchnię plenerową krok po kroku. Można ją połączyć z ramą EGG-a (EGG Frame) lub ramą do rozbudowy (Expansion Frame). Szafka do rozbudowy (Expansion Cabinet) jest wodoszczelna, dlatego możesz nawet przechowywać w niej węgiel drzewny. Możesz oczywiście dostosować ją do swoich upodobań i potrzeb. Wszystko znów będzie ułożone ładne i schludne. 

Ilość

3 sztuk

Każdy miłośnik ceramicznego grilla EGG dostrzeże potrzebę rozbudowy. Przecież trzeba gdzieś móc schować wszystkie niezbędne akcesoria Big Green Egg, prawda? Oczywiście, że w szafce do rozbudowy (Expansion Cabinet)! Ta solidna szafka jest wodoszczelna, dlatego możesz nawet przechowywać w niej węgiel drzewny. Możesz oczywiście dostosować ją do swoich upodobań i potrzeb. Wszystko znów będzie ułożone ładne i schludne.

Rozbuduj swoją kuchnię plenerową krok po kroku. Dołączony pakiet łączników pozwala z łatwością połączyć szafkę do rozbudowy (Expansion Cabinet) z ramą EGG-a lub ramą do rozbudowy. Tak jak zwykle w przypadku Big Green Egg, opcje kolorów i materiałów są nieograniczone. Możesz na przykład wybrać wkładki ze stali nierdzewnej lub drewna akacjowego. Szafka do rozbudowy wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium i stali, dzięki czemu jest lekka i trwała oraz nie wymaga konserwacji, a także posiada nóżki o regulowanej wysokości. Zapraszamy do kuchni plenerowej XL!

  • Zawiera: Pakiet łączników (120298)
  • Zawiera: Regulowane nóżki
  • Nie zawiera: Wkładki
  • Nie zawiera: Kółek

Wymiary: 76 x 76 x 77 cm.

BGE 122247

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.