Firestarter: Zestaw do kurczaka na puszcze piwa Big Green Egg

276,00 zł Brutto
224,39 zł netto

Chcesz samemu zrobić najlepszego kurczaka na puszce piwa lub szukasz oryginalnego prezentu dla prawdziwego EGGera? Sprawdź zestaw Firestarter dla Big Green Egg. Zestaw zawiera Beer stojak na puszkę, mieszankę solanki, rub do nacierania kurczaka, pustą puszkę piwa do umieszczenia w stojaku oraz 5 puszek piwa Pale Ale Firestarter. Pale Ale, uwarzone przez Kompaan Dutch Craft Beer Company, zostało specjalnie wybrane przez szefa kuchni Big Green Egg, Michèla Lambermona. Cytrusowe nuty w piwie idealnie komponują się z kurczakiem. 

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

1 sztuk

Chcesz samemu zrobić najlepszego kurczaka na puszce piwa lub szukasz oryginalnego prezentu dla prawdziwego EGGera? Sprawdź zestaw Firestarter dla Big Green Egg. Zestaw zawiera Beer stojak na puszkę, mieszankę solanki, rub do nacierania kurczaka, pustą puszkę piwa do umieszczenia w stojaku oraz 5 puszek piwa Pale Ale Firestarter. Do pełni szczęścia brakuje tylko fajnego kurczaka, Twojego Big Green Egg i dobrego towarzystwa.

Pale Ale, uwarzone przez Kompaan Dutch Craft Beer Company, zostało specjalnie wybrane przez szefa kuchni Big Green Egg, Michèla Lambermona. Cytrusowe nuty w piwie idealnie komponują się z kurczakiem. Szef kuchni opracował mieszankę solanki i rub, które są idealnie zbalansowane z kurczakiem i piwem. 

Przepis na kurczaka w zestawie w języku niderlandzkim.

BGE FIRESTARTER

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także