Zestaw Celebrating the Medium Big Green Egg

8 290,00 zł Brutto
6 739,84 zł netto
Ilość
DOSTĘPNY OD ZARAZ

0 sztuk

ZESTAW 4 PRODUKTÓW w urodzinowej promocji
TANIEJ AŻ O 1020 ZŁ

 1.     BIG GREEN EGG - Medium Big Green Egg (117625)
 2.     BIG GREEN EGG - Podstawa na kołach +uchwyt M/Nest IntEGGrated + Handler M (122285)
 3.     BIG GREEN EGG - ConvEGGtor M (401038)
 4.     BIG GREEN EGG - Pogrzebacz / Ash Tool L, M (119506)

Ceramiczny grill Big Green Egg to doskonałej jakości piec kamado dla Twojego domu (to znaczy ogrodu, tarasu lub balkonu). Oprócz grillowania Big Green Egg doskonale nadaje się również do pieczenia, wędzenia, gotowania, duszenia i slow cookingu. EGG to coś więcej niż tylko grill – to kompletne urządzenie do gotowania na świeżym powietrzu, w którym można upiec pizzę, wędzić ryby, wolno piec mięso i robić wiele innych rzeczy, podobnie jak w zwykłym piecu. Możliwości kulinarne Big Green Egg są nieograniczone.

Co wyróżnia BIG GREEN EGG?

 • Zakres temperatury w Big Green Egg wynosi od 70°C do 350°C, więc możesz wypróbować wszystkie techniki gotowania: grillowanie, wędzenie, smażenie, duszenie, pieczenie lub powolne gotowanie...
 • Ceramika, która odbija ciepło, generuje przepływ powietrza, sprawiając, że składniki i potrawy stają się wyjątkowo delikatne. Doskonała cyrkulacja powietrza zapewnia, że potrawy gotują się równomiernie oraz w odpowiedniej temperaturze.
 • Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki termoizolacyjnej (technologia opracowana przez NASA) temperatury zewnętrzne nie mają wpływu na temperaturę wewnętrzną EGG-a. Niezależnie od tego, czy jest mróz, czy upał; EGG jest na każdy sezon, przez cały rok.
 • Ceramika jest objęta dożywotnią gwarancją. Jest odporna na ekstremalne temperatury i wahania temperatury. EGG-a można używać naprawdę bardzo wiele razy bez żadnej utraty jakości.

Ceramiczny grill Big Green Egg Medium jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się w małym ogrodzie miejskim, patio lub na balkonie, lecz jest zarazem wystarczająco duży, aby przygotować grillowane, wędzone, duszone lub pieczone potrawy dla 6 do 8 osób. Z modelem Medium w ogrodzie możesz spokojnie zaprosić rodzinę i znajomych na wspaniały wspólny posiłek. To jeden z powodów, dla których ten ceramiczny grill EGG jest jednym z naszych najpopularniejszych modeli. Za pomocą pasującego convEGGtora i kamienia do pieczenia (Baking Stone) możesz błyskawicznie przekształcić ceramiczny grill Big Green Egg Medium w piec do pizzy, w którym upieczesz swoją najwspanialszą pizzę. Może i jest to tylko rozmiar Medium, ale na pewno nie jest przeciętny!

Dane techniczne

 • Ruszt: Ø 40 cm
 • Powierzchnia do gotowania: 1.264 cm²
 • Waga całkowita: 51 kg
 • Wysokość: 72 cm
 • Ilość osób: 6-8

Aby stworzyć zestaw polecamy EGG Nest Medium (302007) lub IntEGGrated Nest+Handler Medium(122285) - podana cena nie zawiera Egg Nest Medium ani IntEGGrated Nest+Handler Medium

BGE CELEBRATING MEDIUM

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także