Wok stalowo-żeliwny Kenno PRO 30 cm

425,00 zł Brutto
345,53 zł netto

Wok stalowo-żeliwny Kenno wyróżnia się połączeniem dwóch cech: doskonałymi zaletami smażenia i gotowania na żeliwie oraz łatwą pielęgnacją i nieprzywieralnością patelni z powłoką. Naczyń żeliwnych KENNO nie trzeba pielęgnować jak zwykłych garnków żeliwnych, a więc nie trzeba ich natłuszczać.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

1 sztuk

Wok stalowo-żeliwny Kenno wyróżnia się połączeniem dwóch cech: doskonałymi zaletami smażenia i gotowania na żeliwie oraz łatwą pielęgnacją i nieprzywieralnością patelni z powłoką. Naczyń żeliwnych KENNO nie trzeba pielęgnować jak zwykłych garnków żeliwnych, a więc nie trzeba ich natłuszczać.

  • Doskonały do brązowienia potraw i gotowania bardziej delikatnych składników
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych i piekarników, maks. 220 stopni
  • Tłoczona powierzchnia non-stick gwarantuje doskonałe właściwości nieprzywierające
  • Bez PFOA, wysokiej jakości powłoka QuanTanium
  • Łatwy w pielęgnacji
  • Średnica z góry 30 cm, średnica podstawy 13 cm
  • Pojemność 3 litry
  • Wok stalowo-żeliwny Kenno wyróżnia się połączeniem dwóch cech: doskonałymi zaletami smażenia i gotowania na żeliwie oraz łatwą pielęgnacją i nieprzywieralnością patelni z powłoką. Naczyń żeliwnych KENNO nie trzeba pielęgnować jak zwykłych garnków żeliwnych, a więc nie trzeba ich natłuszczać.

Powierzchnia non-stick

Tłoczona powierzchnia rondla przypominająca plaster miodu non-stick ma doskonałe właściwości zapobiegające przywieraniu, nawet przy gotowaniu składników wysokobiałkowych. Rondel nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, a dzięki stalowemu uchwytowi można go używać w piekarniku.

50% lżejsze niż zwykłe garnki żeliwne

Chociaż wok jest wykonany z żeliwa, jest lekki – do 50% lżejsza niż tradycyjne naczynie żeliwne. Dno naczynia jest grube, dzięki czemu bardzo dobrze magazynuje ciepło. Emalia na powierzchni żeliwa chroni przed rdzą, a dzięki trwałej powłoce zapobiegającej przywieraniu do gotowania zużywa się mniej tłuszczu, potrawy nie przyklejają się, a patelnię łatwo się czyści.

Zaleca się mycie ręczne. Nie należy przegrzewać pustego naczynia. 

OP- WOK STALŻEL 30

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także