OFYR Classic Storage Black 100

11 204,00 zł Brutto
9 108,94 zł netto

Połączenie stylu i wyrafinowania OFYR Classic Black z wygodnym, wbudowanym schowkiem na drewno. OFYR Classic Storage Black podkreśli styl w każdym otoczeniu. Rozpal go, a każde wydarzenie na świeżym powietrzu stanie się wyjątkowe. Wykonany jest z wytrzymałej stali z odpornym na wysoką temperaturę matowym wykończeniem. Model 100-100.

Ilość

10 sztuk

OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Surowość designu OFYR oznacza, że nawet gdy nie jest używany, wpisuje się w scenerię niczym piękna nowoczesna rzeźba. Po rozpaleniu ognia rzeźba zamieni się w niesamowitą misę ognia, emanującą ciepłem i tworzącą miejsce spotkań, wokół którego mogą się zbierać przyjaciele i rodzina.

Przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. OFYR to nie tylko oszałamiający wygląd, ale także możliwość wszechstronnego i efektownego gotowania.

Największymi zaletami OFYR jest jego prostota i trwałość. Wszystkie urządzenia do gotowania OFYR są przystosowane do przebywania na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych i są bardzo łatwe w utrzymaniu. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła.

OF-OCSB-100

Cechy produktu

Kolor
czarny
Materiał
czarna stal, czarna stal węglowa
Waga
117,3 kg
Szerokość
98 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
98 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także