• Nowy

OFYR Corten 75

6 187,00 zł Brutto
5 030,08 zł netto
Ilość

2 sztuk

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA, NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

OFYR 75 Corten to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają paleniska do gotowania do małego ogrodu lub patio. Dzięki kompaktowym rozmiarom model ten bez problemu wpasuje się w każdą przestrzeń na świeżym powietrzu. Obsłużysz na nim jednocześnie od 4 do 6 osób, dzięki czemu idealnie nadaje się on na małe rodzinne spotkania i codzienne gotowanie. Niezależnie, czy chcesz przygotować 3-daniowy posiłek, czy kilka małych dań jednocześnie, dzięki OFYR 75 Corten będziesz mieć nieograniczone możliwości.

INNOWACYJNY SYSTEM OBIEGU POWIETRZA

OFYR 75 Corten jest wyposażony w innowacyjną płytkę przepływu powietrza. Nie tylko poprawia spalanie drewna, ale także ogranicza powstawanie dymu. W rezultacie Twoje gotowanie będzie znacznie wydajniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska. Ulepszona cyrkulacja powietrza zapewnia również, że palenisko nagrzewa się znacznie szybciej, dzięki czemu możesz błyskawicznie rozpocząć gotowanie.

  • Idealnie nadaje się do mniejszych otwartych przestrzeni
  • Obsługuje jednocześnie do 6 osób.
  • Stożek pali się przez około 3 godziny, zanim konieczne będzie usunięcie popiołu.
  • Innowacyjny system cyrkulacji powietrza poprawia spalanie drewna, ogranicza powstawanie dymu i szybciej nagrzewa płytę grzejną.
  • *Podstawa OFYR 75 Corten składa się z 5 oddzielnych części, które klient montuje po zakupie.

Kluczową cechą wielofunkcyjnego OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie i jest łatwa w utrzymaniu. Charakterystyczny stożkowy kształt nie tylko zachwyca wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu odpowiedniego suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu OFYR okazuje się, że przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste.

Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

OF-OB1C75

Cechy produktu

Nr katalogowy
OB1C75
Materiał
Stal Corten
Rozmiar z podstawą
40x40x77 cm
Waga
54,5 kg
Średnica paleniska
74 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także