OFYR Island Black 85 Drewno Tekowe

13 354,00 zł Brutto
10 856,91 zł netto

Ten model typu “wszystko w jednym” łączy w sobie niezrównany styl i funkcjonalność w kompaktowej obudowie. Wykonany jest z trwałej stali czarnej powlekanej o średnicy 85 cm ze schowkiem na drewno, deską do krojenia i poręczną tacą na przybory i przyprawy.

Oczekiwanie na dostawę

Produkty OFYR to prostota i trwałość. Ten model typu “wszystko w jednym” łączy w sobie niezrównany styl i funkcjonalność w kompaktowej obudowie. Do dyspozycji jest płyta grzejna OFYR, schowek na drewno, deska do krojenia oraz poręczny schowek na przybory kuchenne i przyprawy. Deska do krojenia wykonana jest z drewna tekowego. Po użyciu deskę z drewna tekowego należy przechowywać w pomieszczeniu.

OFYR nagrzewa się szybko, roztaczając przyjemne ciepło. Przygotowanie potraw jest niezmiernie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. OFYR Island posiada zwiększoną przestrzeń roboczą, idealną do przygotowywania posiłków. OFYR spełnia oczekiwania domowych kucharzy, jak i profesjonalistów.

OIB-85-TW

Cechy produktu

Kolor
czarny
Materiał
czarna stal węglowa
Rozmiar
wysokość 100 cm, szerokość 167 cm, głębokość całkowita 85 cm, głębokość podstawy 45 cm
Waga
148,4 kg
Pojemność
+/- 0,3 m3 drewna

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii