OFYR Island Corten 100 PRO Ceramika Ciemnoszara

18 131,00 zł Brutto
14 740,65 zł netto

OFYR Island PRO to mobilna wersja OFYR Island 100-100 ze stali Corten o głębszej podstawie. OFYR Island PRO można ustawić na utwardzonej powierzchni. Zawiera solidną deskę do krojenia i przygotowywania potraw, poręczny schowek na akcesoria, dostępny jest w opcji ze schowkiem na drewno. Deska do krojenia wykonana jest z płyty ceramicznej w kolorze ciemnoszarym.

Ilość
Produkt dostępny

3 sztuk

OFYR Island PRO to mobilna wersja OFYR Island Corten 100 o głębszej podstawie. OFYR Island PRO można ustawić na utwardzonej powierzchni. Zawiera solidną deskę do krojenia i przygotowywania potraw, poręczny schowek na akcesoria, dostępny jest w opcji ze schowkiem na drewno. Deska do krojenia wykonana jest z płyty ceramicznej w kolorze ciemnoszarym.

Produkty OFYR to prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna, trwała, łatwa w utrzymaniu i można ją bez obaw trzymać na zewnątrz OFYR nagrzewa się szybko, roztaczając przyjemne ciepło. Przygotowanie potraw jest niezmiernie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. Ofyr Island PRO posiada zwiększoną przestrzeń roboczą, idealną do przygotowywania posiłków. Ofyr spełnia oczekiwania domowych kucharzy, jak i profesjonalistów.

OF-OI-100-PRO-CD

Cechy produktu

Kolor
brązowy
Materiał
stal Corten, czarna stal węglowa
Rozmiar
wysokość 97,9 cm, szerokość 170 cm, głębokość całkowita 98 cm, głębokość podstawy 50 cm
Pojemność
+/- 0,3 m3 drewna

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także