OFYR XL Corten

20 281,00 zł Brutto
16 488,62 zł netto

OFYR XL to model o większych rozmiarach, w szczególności przeznaczony dla użytku profesjonalnego, do obsługi cateringowej większych grup. Średnica 150 cm tworzy miejsce dla dwóch kucharzy pracujących jednocześnie i mogących obsłużyć do 150 osób. Ruszt XL i inne akcesoria OFYR zapewniają dodatkowo jeszcze większą wszechstronność.

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: ok. 10 tygodni

OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Surowość designu OFYR oznacza, że nawet gdy nie jest używany, wpisuje się w scenerię niczym piękna nowoczesna rzeźba. Po rozpaleniu ognia rzeźba zamieni się w niesamowitą misę ognia, emanującą ciepłem i tworzącą miejsce spotkań, wokół którego mogą się zbierać przyjaciele i rodzina.

Największymi zaletami OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz i jest łatwa w utrzymaniu. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła. Przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie.

Użyteczność OFYR została potwierdzona przez wielu zawodowych kucharzy, gotujących na nim niemal codziennie. Szeroka gama dodatkowych akcesoriów jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność OFYR, począwszy od zwykłego grillowania płomieniem aż po powolne gotowanie z użyciem deski z drewna cedrowego i barbecue w stylu brazylijskim. Przy użyciu ciekłego azotu można nawet przekształcić OFYR w spektakularną „maszynę lodową” i wykorzystać ją do przygotowania pysznych mrożonych deserów.

O-XL

Cechy produktu

Kolor
brązowy
Materiał
stal Corten, czarna stal węglowa
Waga
236 kg
Szerokość
150 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
150 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii