Piec do pizzy i chleba model 0

9 284,29 zł Brutto
7 548,20 zł netto

Piec austriackiej firmy ORTNER do opalania drewnem wykonany jest z betonu ogniotrwałego, odpornego na działanie wysokich temperatur. Kształt pieca optymalnie rozkłada ciepło i jest idealny do pieczenia zdrowego i smacznego chleba i domowej pizzy. Piec jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. W piecu model 0 przy wsadzie ok. 7-8 kg drewna można upiec ok. 10 kg pieczywa.

Piece wykonane są z wysokiej jakości (żarobetonu), wytrzymującego wysokie temperatury i minimalizującego ryzyko pęknięć. Żarobeton charakteryzuje się wysokim przewodnictwem cieplnym i pojemnością akumulacyjną, dzięki czemu zużycie drewna jest niższe i skraca się czas wypiekania. Piece na drewno są tańsze w eksploatacji od pieców elektrycznych.

Ilość
Czas oczekiwania na dostawę: do 6 tygodni

0 sztuk

Piec austriackiej firmy ORTNER do opalania drewnem wykonany jest z betonu ogniotrwałego. Materiał ten jest bardzo odporny na wysokie temperatury. Kształt pieca optymalnie rozkłada ciepło i jest idealny do pieczenia chleba i pizzy. Piec jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

1500000 PIEC MODEL 0

Cechy produktu

Rozmiar
1063/700/372 mm
Waga
235 kg
Ilość pizzy
ok. 3 szt. Ø 33 cm
Ilość chleba
ok. 10 kg
Ilość drewna
7-8 kg
Powierzchnia pieczenia
0,504 m2

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także