Czysty Węgiel Drzewny PURE Charcoal Big Green Egg 9 kg (dąb/buk/grab)

189,00 zł Brutto
153,66 zł netto

Czysty węgiel drzewny  Big Green Egg Pure Charcoal to jeden z najwyższej jakości węgli drzewnych, będący mieszanką europejskiego dębu, buku i grabu, wyprodukowanego w sposób zrównoważony i posiadający certyfikat FSC ®  Ten rewolucyjny nowy węgiel drzewny, charakteryzujący się niezrównaną czystością, jest wytwarzany w unikalnym procesie, w wyniku którego powstaje produkt bogaty w węgiel, praktycznie bezpyłowy i praktycznie bezdymny. Dostępny jest w workach 9 kg.

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: ok. 2-3 tygodnie

0 sztuk

Czysty węgiel Pure Charcoal. Zielony wybór

Lepszy dla środowiska i lepszy dla Ciebie. Czysty węgiel drzewny Big Green Egg sprawia, że Big Green Egg jest jeszcze bardziej zrównoważony. Ten rewolucyjny nowy węgiel drzewny, charakteryzujący się niezrównaną czystością, jest wytwarzany w unikalnym procesie, w wyniku którego powstaje produkt bogaty w węgiel, praktycznie bezpyłowy i praktycznie bezdymny. To dobra wiadomość dla Ciebie i dobra wiadomość dla Twoich sąsiadów!

Czysty węgiel drzewny  Big Green Egg Pure Charcoal to jeden z najwyższej jakości węgli drzewnych, będący mieszanką europejskiego dębu, buku i grabu, wyprodukowanego w sposób zrównoważony i posiadający certyfikat FSC ® . Specjalnie dla wymagającego i dbającego o środowisko użytkownika. Drewno bukowe jest gatunkiem bardziej miękkim i szybko się zapala. Dąb i grab to twardsze gatunki drewna, a dzięki tej najwyższej jakości mieszance węgiel drzewny szybko się żarzy w porównaniu z wieloma innymi rodzajami węgla drzewnego, jednocześnie pozostając trwałym i stabilnym.

Dzięki specjalnemu procesowi produkcji Pure Charcoal, niepożądane substancje są ekstrahowane w wyrafinowany sposób, bez uwalniania się do atmosfery. Jaki jest tego wynik? Bardzo czysty, bezdymny węgiel drzewny, nie zawierający smoły i mający o 62% mniej azotu oraz  82% mniej cząstek stałych (PM10 i mniejszych) w porównaniu do większości węgli drzewnych.

  • Pure Charcoal jest nie tylko praktycznie pozbawiony dymu, ale także, między innymi, ma niską zawartość cząstek stałych. Dlatego ten rewolucyjny węgiel drzewny jest bardzo zrównoważonym i odpowiedzialnym wyborem, lepszym dla środowiska i dla Ciebie.
  • Ponadto, ten węgiel drzewny charakteryzuje się idealną kombinacją wysokiej gęstości i dużej zawartości węgla, co oznacza, że kupujesz węgiel drzewny najlepszej jakości i charakteryzujący się długim czasem spalania.
  • Dodatkowo pozostawia bardzo mało popiołu, ponieważ im wyższa gęstość i zawartość węgla w węglu drzewnym, tym lepsza jakość i dłuższe spalanie.
  • Podsumowując, worek tańszego węgla drzewnego może okazać się kosztowniejszy, ponieważ spala się go więcej.

Drewno bukowe jest gatunkiem bardziej miękkim i szybko się zapala. Dąb i grab są twardszymi gatunkami drewna. Dzięki tej mieszance węgiel drzewny rozpala się szybciej w porównaniu do wielu innych węgli drzewnych, ale także spala się stabilnie i przez długi czas. Co więcej, mieszanka zapewnia przyjemny, neutralny i idealny smak, który pasuje do każdego dania i składnika, który przygotujesz lub ugotujesz w Big Green Egg.

BGE WĘGIEL PURE 818924

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także