• Nowy

Żeliwny rondel / Cast Iron Skillet 127839/127846

387,00 zł Brutto
314,63 zł netto

To wszechstronne żeliwne naczynie jest doskonałe, by szybko zamknąć pory mięsa lub dusić je przez wiele godzin. Można przyrządzać steki z polędwicy, indonezyjski rendang i różne zapiekanki, na przykład ziemniaczane. Żeliwo przetrwa całe twoje życie, a nawet dłużej. Jest ono również bardzo odporne na wysokie temperatury i świetnie przewodzi ciepło — dlatego cała powierzchnia nagrzewa się równomiernie. Znakomicie nadaje się do smażenia, szybkiego smażenia stir-fry i duszenia. 

Dostępny w dwóch rozmiarach: 

  • średnica 36 cm dla modeli 2XL, XLarge, Large
  • średnica 27 cm dla modeli MiniMax, Small, Medium
Model Big Green Egg
Ilość

9 sztuk

Z rondlem żeliwnym nie jest ważne, ile masz czasu. To wszechstronne żeliwne naczynie jest doskonałe, by szybko zamknąć pory mięsa lub dusić je przez wiele godzin. Można przyrządzać steki z polędwicy, indonezyjski rendang i różne zapiekanki, na przykład ziemniaczane. Masz trochę czasu? W żeliwnym rondlu można również przygotować pyszne desery, takie jak owoce zapiekane pod delikatnym ciastem lub clafoutis. Żeliwny rondel oraz żeliwna płyta plancha dla modelu MiniMax to idealne połączenie. W tym przypadku płyta będzie służyła jako pokrywka na rondel.

Żeliwo przetrwa całe twoje życie, a nawet dłużej. Jest ono również bardzo odporne na wysokie temperatury i świetnie przewodzi ciepło — dlatego cała powierzchnia nagrzewa się równomiernie. Znakomicie nadaje się do smażenia, szybkiego smażenia stir-fry i duszenia. Rondel żeliwny ma 2 praktyczne uchwyty. Po umyciu nasmaruj rondel żeliwny olejem roślinnym, a będzie jak nowy.

Dostępny w dwóch rozmiarach: 

  • średnica 36 cm dla modeli 2XL, XLarge, Large
  • średnica 27 cm dla modeli MiniMax, Small, Medium

BGE 127839

Specyficzne kody

ean13
0665719127839
Nr katalogowy
127839

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także