Drewniane deski do grillowania - Olcha (2szt) (116291)

82,00 zł Brutto
66,67 zł netto

Deski do grillowania z drewna olchowego nadadzą potrawom własny, specyficzny aromat. Umieść składniki na nasączonej wodą desce, a następnie połóż ją na ruszcie Big Green Egg. Jedno opakowanie zawiera 2 deski do grillowania, każda o długości 28 centymetrów.

Ilość

12 sztuk

Dzięki naszym drewnianym deskom do grillowania (Wood Chunks) możesz wznieść swoją kuchnię na wyższy poziom. Umieść składniki na nasączonej wodą desce, a następnie połóż ją na ruszcie Big Green Egg. Wilgoć stworzy efekt dymu. Deski do grillowania z drewna olchowego nadadzą potrawom własny, specyficzny aromat.

Ta wyjątkowa metoda gotowania z wykorzystaniem drewnianych desek do grillowania pochodzi od rdzennych Amerykanów, a ich wiekowa tradycja została nareszcie odkryta przez resztę świata. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ta technika nadaje nowy wymiar grillowaniu. Jest rzeczą oczywistą, że nasze deski do grillowania są wykonane z drewna z upraw ekologicznych. Jedno opakowanie zawiera 2 deski do grillowania, każda o długości 28 centymetrów.

BGE 116291

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także