Deski Cedrowe (3 szt.)

155,00 zł Brutto
126,02 zł netto

Deski z drewna cedrowego OFYR nie tylko dodają smacznego dymnego aromatu do posiłków, ale i spowalniają również proces gotowania o około połowę. Oznacza to, że w żywności pozostaje więcej wilgoci, dzięki czemu zachowuje ona delikatność i soczystość. Deski mogą być również wykorzystywane do trzymania gotowanego jedzenia na rozgrzanej płycie przed podaniem.

Ilość

Kluczową cechą wielofunkcyjnego OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie i jest łatwa w utrzymaniu. Charakterystyczny stożkowy kształt nie tylko zachwyca wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu odpowiedniego suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu OFYR okazuje się, że przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste.

Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

OA-CW

Cechy produktu

Materiał
drewno cedrowe
Rozmiar
12 x 26 cm (2 szt.), 19 x 26 cm (1 szt.)
Waga
0,33 kg

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii