Rękawice Brązowe

323,00 zł Brutto
262,60 zł netto

Te wytrzymałe zamszowe rękawice przydadzą się każdemu początkującemu grillującemu kucharzowi. Rękawice są odporne na temperaturę do 500°C i zapewniają doskonałą ochronę podczas przenoszenia OFYR lub gorących naczyń. Ze względów bezpieczeństwa, przed przeniesieniem OFYR należy zaczekać aż będzie on całkowicie chłodny.

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: ok. 10 tygodni

Kluczową cechą wielofunkcyjnego OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie i jest łatwa w utrzymaniu. Charakterystyczny stożkowy kształt nie tylko zachwyca wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu odpowiedniego suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu OFYR okazuje się, że przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste.

Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

OA-G

Cechy produktu

Materiał
zamsz ze skórzanym emblematem
Waga
0,7 kg
Długość
42 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii