Szpatuła PRO

191,00 zł Brutto
155,28 zł netto

Szpachelka, która jest podstawowym narzędziem do gotowania na świeżym powietrzu, posiada termoplastyczną rączkę zapewniającą optymalny chwyt i ostrze ze stali nierdzewnej, które umożliwia łatwe obracanie potrawy za pomocą ostrej krawędzi. Można jej również użyć do czyszczenia płyty grzejnej. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Ilość

OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. OFYR ułatwia nam życie nawet po zakończeniu posiłku. Czyszczenie polega po prostu na zeskrobaniu resztek jedzenia i oleju prosto w ogień i przetarciu płyty wilgotną szmatką. Po wystygnięciu popiołu można go usunąć szufelką i szczotką, a OFYR będzie gotowy do ponownego użycia.

Surowość designu OFYR oznacza, że nawet gdy nie jest używany, wpisuje się w scenerię niczym piękna nowoczesna rzeźba. Po rozpaleniu ognia rzeźba zamieni się w niesamowitą misę ognia, emanującą ciepłem i tworzącą miejsce spotkań, wokół którego mogą się zbierać przyjaciele i rodzina.

Największymi zaletami OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz i jest łatwa w utrzymaniu. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła.

OA-SP

Cechy produktu

Materiał
stal powlekana
Waga
+/- 0,22 kg
Szerokość
12 cm
Długość
26 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii