Zestaw paleniskowy BRĄZOWY

1 094,00 zł Brutto
889,43 zł netto

Zestaw paleniskowy składa się z pięknie wykonanej dmuchawy i wytrzymałych stalowych szczypiec (służących również jako pogrzebacz) z dopasowanym stojakiem. Dmuchawa posiada skórzany uchwyt i silikonowy ustnik i służy do kierowania tlenu do OFYR w celu zwiększenia płomieni i zminimalizowania dymu po rozpaleniu. Szczypce ułatwiają dodawanie większej ilości drewna, by ogień palił się lepiej. Zestaw dostępny w brązowej stali powlekanej z brązowymi lub czarnymi skórzanymi uchwytami.

Ilość
Produkt dostępny

Kluczową cechą wielofunkcyjnego OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie i jest łatwa w utrzymaniu. Charakterystyczny stożkowy kształt nie tylko zachwyca wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu odpowiedniego suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu OFYR okazuje się, że przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste.

Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

OF-OA-B

Cechy produktu

Kolor
brązowy
Materiał
stal
Rozmiar
14 x 16 x 5 cm
Waga
1,4 kg
Długość
80 cm
Średnica
3 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii